Нардеп від Херсонщини прокоментував важливі законопроекти

Нардеп від Херсонщини прокоментував важливі законопроекти
Народний депутат України Ігор Колихаєв дав свою оцінку двох важливих для суспільства законопроектів, які розглядали сьогодні в парламенті:

- Друзі, сьогодні у Верховній Раді ми розглядали два законопроекти, які варті, на мою думку, особливої уваги.

Це законопроект №2285-д про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор та законопроект №0901 "Про повну загальну середню освіту".

Під час голосування за основу першого, я взагалі утримався і навіть вийняв картку. Я вважаю, що рівень корупції в Україні настільки великий, що навіть при наявності гарного закону про гральний бізнес, норми все одно будуть порушуватись і ми отримаємо через деякий час засилля таких закладів.

Моя особиста думка – повна заборона будь-яких «казино», до певного часу, коли практика порушення законів перестане бути тотальною.

Натомість, я із задоволенням і надією підтримав Закон "Про повну загальну середню освіту", який давно вже очікували і вчителі, і батьки школярів, і який ми сьогодні ухвалили.

Цей документ забезпечить державні гарантії рівного доступу до якісної освіти, навчання у медичних закладах, отримання консультацій на базі школи, оплачуваних за рахунок держави, запроваджує педагогічну інтернатуру для молодих вчителів, передбачає збільшення переліку доплат для вчителів і багато інших покращень.

Однак, поки школа не буде підтримана фінансово, суттєвих змін там не відбудеться. Вчителям потрібно забезпечити гідну зарплату, а освіта повинна стати однаково доступною і якісною, як для школярів міста, так і для сільських дітей.

Навіть гарний закон сам по собі не спрацює. Держава має передбачити достатнє фінансове забезпечення нововведень у цільових бюджетних видатках, - переконаний Ігор КОЛИХАЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів