Колихаєв про закон щодо ринку землі: він не вирішить всіх задекларованих завдань

Варіант законопроекту про обіг сільськогосподарських земель, який ми отримали до другого читання, не здатний вирішити ті завдання, які декларуються.

Про це в коментарі кореспонденту «Ехо Києва» розповів народний депутат Верховної Ради по 184 виборчому округу на Херсонщині Ігор Колихаєв.

«Власники паїв і фермери не отримають можливість розвитку і вони це розуміють. Тому я припускаю жорстке протистояння з боку цієї зацікавленої категорії суспільства», – зазначив він. У той же час нардеп повідомив про низку інших проблем, пов'язаних з відкриттям ринку землі.

«Адже ми не маємо прозорого реєстру наявних земель. Судова система не готова чесно працювати з питаннями пов'язаними з землею. Банківська система не підготовлена до забезпечення доступного кредитування ринку землі», – заявив Колихаєв.

Більш того, він додав, що весь процес проходження законопроекту коридорами Верховної Ради супроводжувався постійними порушеннями норм регламенту.

Народний обранець в рішенні даного питання закликав владу прислухатися до думки українського народу.

«Я знаю одне – побудувати щось хороше на брехні не вийде. Сподіваюся, що у "авторів розпродажу української землі" вистачить розуму прислухатися до думки більшості українців», – підсумував Ігор КОЛИХАЄВ.

«Ехо Києва»

Нагадаємо, 13 січня почалося публічне обговорення фінальної версії земельної реформи. Під час заходу представники уряду, депутати фракції «Слуга народу», аграрного комітету Верховної Ради озвучать фінальну версію земельної реформи в Україні.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів