За що суд визнав бездіяльність Херсонської міськради протиправною

За що суд визнав бездіяльність Херсонської міськради протиправною
Прокуратура домоглася від Херсонскьої міскради затвердження планів інвентаризації та паспортизації 110 об'єктів

З метою захисту інтересів держави, що полягає у забезпеченні безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, заступник керівника Херсонської місцевої прокуратури звернувся з позовом до Херсонської міської ради.

Підставою звернення прокурора з позовом стало невиконання Херсонською міською радою свого обов'язку щодо затвердження планів інвентаризації та паспортизації 28 дитячих ігрових та 82 спортивних майданчиків, розташованих на території шкіл міста Херсона.

Так, рішенням Херсонського окружного адміністративного суду позов прокуратури було задоволено та визнано протиправною бездіяльність Херсонської міської ради з питання незатвердження планів інвентаризації та паспортизації 110 об'єктів благоустрою населення (їх частин).

Постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду скаргу Херсонської міської ради залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції - без змін.

Питання реального виконання вказаного рішення суду перебуває на контролі прокуратури Херсонської області.

Прес-служба прокуратури Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів