Справою про вбивство браконьєра на Херсонщині займається ДБР

Розслідуванням справи лісника Віталія Григор'єва, який застрелив чоловіка, що незаконно вирубував дерева у Голопристанському лісгоспі на Херсонщині , займається Державне бюро розслідувань.

«Дії підозрюваного кваліфікуються як умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця, - повідомив заступник начальника Головного управління Нацполіції в Херсонській області Микола Вербицький:

- Особа, яка стріляла, є працівником лісомисливського господарства. Оскільки такі особи наділені правозастосовуючими функціями, мають складати адміністративні протоколи і відносяться за законом до категорії правоохоронців, ми повідомили про цей факт в Державне бюро розслідування.

Вони з самого початку займалися цією подією, проводили слідчі дії. Інформація, якою ми володіємо, - то кваліфіковано дії підозрюваної особи за статтею 118 Кримінального кодексу України. Це вбивство при перевищенні необхідної оборони, а також меж для затримання злочинців".

За матеріалами Суспільне UA

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів