У Генічеську районі будуватимуть житло для переселенців

У Генічеську районі будуватимуть житло для переселенців

В Херсонській обласній адміністрації планують створити на території Херсонщини місця компактного проживання для переселенців з Криму та Сходу України. Як варіант розглядають Генічеський район.

Про це під час селекторної наради в ХОДА розповів заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир: "Протягом року ми плануємо розв'язувати це питання. Нами проведено аналіз, за результатами якого ми визначили, що на сьогодні є можливість збудувати за короткий термін житло для переселенців у у місті Генічеську.

На ці висновки вплинуло як його географічне розташування на кордоні з Кримом, так і наявність вільного місця під забудову. На вулиці 40 років Перемоги є вільна ділянка розміром 4 гектари. Рішенням генічеської міської влади вже розроблено детальний план території." – розповів Козир.

За цією адресою мають з'явитися шість чотирьохповерхових будинки. В них має бути 336 квартир, загальною площею 16 тисяч квадратних метрів. Проєктом передбачено наявність в прибудинковій зоні дитячих майданчиків, зелених насаджень та паркінгів.

За матеріалами IPC-Херсон