Голландське ліжко для херсонської лікарні

Голландське ліжко для херсонської лікарні
Відомий у Херсоні підприємець-благодійник Юрій Рожков постійно допомагає спортсменам, а цього разу відреагував на досить незвичне звернення херсонських спортсменів,доправивши до Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є. Карабелеша функціональне ліжко з Голландії.

"Наші спортсмени часто отримують травми, - розповідає Антон Алешов, представник Федерації кіокушин карате, - забої, розтягнення. І ми звертаємось за медичною допомогою до лікарні Водників (зараз ім. Євгена Карабелеша).

Приємно, що Юрій Рожков підтримує нас у цьому питанні. Нещодавно до неврологічного відділення, у співпраці з Міжнародними фондами, привіз додаткове сучасне ліжко".

Оцінила якість медобладнання і завідувач відділення Ольга Мироненко: "Такі ліжка - дуже зручні для людей з тимчасово обмеженими можливостями. Швидко трансформуються, навіть спеціальні бокові загородки у ньому передбачено. Гарна допомога лікарні!"

Звичайно ж, Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" бажає кожному спортсмену розвиватися без травм (падати лише на м'які татамі і боксувати з професійними тренажерами). Але, у разі травмування, подбала і про мінімізування шкоди здоров'ю, підстрахувавши лікарні.

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів