Херсонський губернатор вирішив зайнятися окупованими територіями

Херсонський губернатор вирішив зайнятися окупованими територіями
Принаймні, у наступний понеділок, 13 січня у Херсонській обласній державній адміністрації заплановано селекторну нараду, на якій планується детально розглянути питання реінтеграції тимчасово окупованого Кримського півострова.

Про це журналістам повідомив сам голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

За його словами, питання забезпечення необхідними сервісами українців, що покинули окупований РФ півострів, або в силу різних причин продовжують на ньому проживати, є пріоритетним для органів місцевої та центральної влади.

"Наступного понеділка ми проведемо нараду, що буде стосуватися питань Криму – того, як ми працюємо з громадянами, що там живуть, та з ВПО з півострова. Я хочу докладніше розглянути, яку ми надаємо медичну допомогу цим українцям та чи вистачає ресурсів області для неї. Питання автономізації та комп'ютеризації медицини зараз стоїть дуже гостро, особливо, якщо брати до уваги доступ населення до медицини в Криму"- зазначив Гусєв.

Протягом тижня структурні підрозділи ОДА мали відпрацювати ці питання та доповідатимуть з підготовленими матеріалами на селекторній нараді.

За матеріалами IPC-Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів