Секретар Херсонської міськради позиватиметься до суду

Секретар Херсонської міськради позиватиметься до суду
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко має наміри оскаржити в суді рішення міськради щодо приватизації комунальної власності:

...Не дивлячись на мої аргументовані діючим законодавством заперечення, рішення міської ради від 20.12.2019 №2256 «Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації, що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації» все ж таки підписані міським головою.

Дане рішення має порушення не тільки у процедурі подання проєктів рішення на сесію міської ради, але і не виконання функціональних обов'язків керівником управління комунальної власності - Вербицькою Алісою.

На мій погляд, такі дії тягнуть на догану і звільнення. Є речі, які не можна пропускати! Згідно вимог законодавства, цей проєкт рішення повинен був (як мінімум) бути поверненим Вербицькій - 2 рази.

1. Коли юридичний відділ ставить свій підпис- він повинен був звернути увагу на відсутність місця для підпису профільного заступника. Його просто загубили, немає!

2. Коли міський голова, отримав на підпис вже рішення із запереченнями і пропозицією припинити дію рішення у частині з порушеннями законодавства і невідповідностями у документі.

Тепер залишається позов до суду і звернення до правоохоронних органів. Готую! Так не має бути!, - переконує Олена УРСУЛЕНКО і додає відповідні документи.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів