Для працевлаштування на Херсонщинi

Для працевлаштування на Херсонщинi
При Херсонському обласному центрі зайнятості запрацював новий освітній портал для успішного працевлаштування мешканців області. Тож, приєднуйтесь і отримуйте корисну та цікаву інформацію, що стане вам у нагоді.

Наразі мешканці Херсонщини можуть скористатися послугами нового сучасного сервісу, що запустила державна служба зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіші для служби зайнятості завдання - знайти достойну роботу кожному безробітному, який прагне працювати, а кожному роботодавцеві допоможе у підборі та підготовці кваліфікованого персоналу», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Цей сучасний портал допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання, підвищити свою кваліфікацію.

На сайті будуть впроваджуватися новітні освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відео форматі.

Для тих, хто шукає працівників портал пропонує інформацію про послуги державної служби зайнятості, що допоможуть швидше знайти необхідного фахівця, або запропонує навчити найбільш підходящого з тих, хто шукає роботу.

Відділ інформаційної роботи
Херсонського обласного центру зайнятості

Довідково: Державна служба зайнятості запустила власний Освітній Портал ДСЗ (http://skills.dcz.gov.ua/), який призначений для отримання користувачами інформації про ринок праці, вимог роботодавців до претендентів на роботу, містить правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи, як то – резюме та супровідний лист.

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів