В Херсоні поліцейські врятували двох дітей від агресивної матері

В Херсоні поліцейські врятували двох дітей від агресивної матері
Ввечері на лінію «102» надійшов виклик про сімейний скандал в одній з квартир багатоповерхівки у Суворовському районі Херсона.

Мобільна група з реагування на факти домашнього насильства ГУНП прибула за вказаною адресою.
У квартирі відбувався конфлікт між 38-річною жінкою та її 36-ічним співмешканцем. Свідками з'ясування стосунків дорослих були діти господарки: 4-річний хлопчик та 18-річна дівчина. Поліцейські припинили конфлікт, але жінка продовжила поводитися неадекватно, кричала і кидалася на співмешканця. Ситуація дуже налякала 4-річного хлопчика, тож, задля безпеки дітей, поліцейські ведвезли їх до бабусі. Батик з сестрою самі не схотіли лишатися з матір'ю.

У відношенні жінки та чоловіка поліцейські склали адміністративні протоколи за ст.173-2 «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також у відношенні жінки поліцейські винесли терміновий заборонний припис, який передбачає заборону в будь-який спосіб спілкуватися зі співмешканцем. Про ситуацію поліцейські повідомили відповідні служби для реагування та надання допомоги дітям.

Поліція Херсонської області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів