У Херсоні “Будинок губернатора” послужить євроінтеграції

У Херсоні “Будинок губернатора” послужить євроінтеграції
Службове житло колишніх керівників Херсонщини - так званий "Будинок губернатора" по вулиці Гімназичній в обласному центрі може змінити своє призначення.

Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр України Дмитро Кулеба. Замість резиденції голови Херсонської обласної державної адміністрації тут планують відкрити офіс Євроінтеграції.

"Програма діяльності уряду передбачає створення офісів Євроінтеграції в кожній області України. Саме на Херсонщині буде реалізовано пілотний проєкт цього напряму.

Офіс буде принципово відрізнятись від схожих громадських проєктів, адже виконуватись він буде спільно з місцевою владою та з залученням Євросоюзу.

Тобто те, чим займалися раніше громадські активісти, тепер стане парафією уряду.", - заявив Кулеба.

"Будинок губернатора" раніше слугував резиденцією для кількох очільників області, та вже кілька років не виконує цих функцій. Річ у тому, що останні чотири керівника області є місцевими, тому у державного житла не потребують.

За матеріалами IPC-Херсон

Фото "Любимый Херсон"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів