Історії херсонців, які зустрічали Новий рік на роботі і на службі

Історії херсонців, які зустрічали Новий рік на роботі і на службі
Далеко не всім і не завжди випадає зустріти Новий рік вдома або в колі друзів: іноді доводиться на роботі або на службі.

Таксисти, провідники, лікарі, рятувальники, поліціянти — представники цих професій завжди на сторожі. Часом і в Новий рік. А у нас для вас — дві незвичайні історії.

Армійський «зальот» Олександра Корнякова

Відомий херсонський журналіст та фоторепортер Олександр Корняков, виявляється, під час служби в армії зустрічав новий рік на вахті.

«Це був класичний армійський «зальот», — розповідає Олександр. — Звісно, Новий рік зустріти вдалось — армійські друзі подбали. Але було, м'яко кажучи, некомфортно. Зате точно є, що згадати. Дуже шкодую, що армійських фото майже не лишилось».

До, речі, Олександр — активний учасник Революції Гідності. Саме на його фото увічнені кадри херсонців на Майдані в Херсоні та в Києві.

Класичний новий рік музиканта

Відомому херсонському музиканту Олегу Янушкевичу не звикати зустрічати новий рік на роботі.

«Якщо пофілосовствувати на тему нового року, етапу життя, переходу в новий життєвий рік, то для мене ці думки виникають напередодні дня народження», розповідає Олег. — Це більш для мене Новий рік. Безпосередньо мій власний новий рік. Тут в мене виникають думки, відчуття гордості за те, що вийшло зробити, розчарування за те, що не вийшло протягом року...»

«Календарний же Новий Рік останні мабуть років 10 я сприймаю як маркетинг фішку накшталт Чорної п´ятниці. Коли всім людям вбивають в голову відчуття того, що життя поділяється на до та після нового року. Хоча насправді, це ніщо інше, як перехід годинника на добу вперед і перелистування календаря з грудня на січень. Це, як на мене, тренд, який нам дістався з радянського часу. В часи вічного дефіциту, люди намагалися хоча б в новорічну ніч зробити для себе ілюзію достатку та благополуччя. «Як новий рік зустрінеш, так його і проведеш», казали вони собі і при цьому доївши олів'є та шпроти, з 2 — 3 січня продовжували виживати і готуватись до наступного нового року. Зараз, як на мене, виглядають дуже смішно люди, які затарюють свої джипи та елітні седани алкоголем, делікатесами, щоб достойно зустріти новий рік. Якись фетіш нажертись вночі і дивитись «Квартал» чи «Огоньок» по телевізору? Для мене більш прийнятна європейська традиція. Всім відомо, що для них Новий рік не є особливим святом — вони більше святкують Різдво. І це більш сімейне свято, більш домашнє, інтимне, якщо так можно сказати. Без нічних відривів в клубах.

Тому, коли я останні роки працюю на новий рік, я нічого особливо не відчуваю з приводу етапності чи того що у цей «святий» день я працюю, а не п'ю зі всіма за новий рік. В мене відчуття звичайного виступу, на якому я, як і завжди, намагаюсь віддати себе на повну. І зробити все, щоб моїм гостям, слухачам було цікаво, комфортно та душевно. Для мене вдячні очі людей і їх добрий настрій є найціннішим подарунком і не тільки в новорічну ніч, а і всі інші дні року».

Ми пропонуємо насолодитись грою скрипки Олега Янушкевича в Новий рік.

Євгенія Вірліч

 

Кавун-City

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів