Ігор Колихаєв: Побажаємо один одному щастя, удачі і процвітання!

Йде у минуле 2019 рік, але з нами залишаються той досвід, ті досягнення і перемоги, які він приніс.

Минулий рік був для всіх різним: одним він здався легким і радісним, іншим - важким і невдалим. Але він завершився, і доля року нового, того, як він складеться, в руках кожного з нас.

Озброївшись досвідом колишніх промахів і невдач, досягнень і перемог, всім нам належить знову вирішувати проблеми, радіти, засмучуватися, любити!

За доброю традицією напередодні цього свята підбиваються підсумки прожитого року, намічаються плани на майбутнє. Кожен задає собі питання, а як же він прожив цей рік, що вдалося зробити із задуманого, що треба зробити в майбутньому році, щоб жити краще, благополучніше?

Рік, що минає був витканий з безлічі знаменних подій і повсякденних життєвих проблем, залишивши свій слід в нашому житті. Нехай новий 2020 рік стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе щастя, мир і удачу в кожен дім!

Хочу, щоб і в наступному році був мир на землі, тепло і світло в кожному домі, спокій і любов у кожному серці, дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!

Нехай здійсняться всі ваші найпотаємніші мрії! Нехай кожен день нового 2020 року буде зігрітий добром і любов'ю! Побажаємо один одному щастя, удачі і процвітання!

P.S. Спасибі що були зі мною!

З повагою, Ігор КОЛИХАЄВ!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон