Снігу на Херсонщині у новорічну ніч не буде

Про це розповів начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології Юрій Кіріяк.

"Всі якраз чекають новорічного снігу, свята, але цього року ми не можемо гарантувати сніг. Максимум – це мокрий сніг і трохи опадів якраз у новорічну ніч. О 2-1 ночі будуть незначні опади у вигляді мокрого снігу і дощу. Вони будуть незначні. Температура буде у межах п'яти градусів тепла", - сказав начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології Юрій Кіріяк.

Фахівець попередив - у ніч з 31 грудня на 1 січня можлива ожеледь: "Я хочу звернути уваги автомобілістів на те, що 30, 31 грудня вночі очікуємо від'ємні температури з можливою. Ожеледдю. 1-2-го січня буде плюсова температура. 3-4-го січня і в подальші дні нічна температура буде від'ємна і тоді можливі негаразди на дорогах".

Така погода як зараз, є типовою для Херсонщини, каже начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології Юрій Кіріяк: "Ми зазвичай так новий рік і зустрічаємо. Останній раз, коли було дуже гарно і сніжно – це 2014 рік. Тоді 29 грудня ще випав доволі значний сніг. Автомагістралі були навіть перекриті і ми святкували тоді зі снігом".

За матеріалами Суспільне UA

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон