На Херсонщині відкрили три нові амбулаторії

На Херсонщині відкрили три нові амбулаторії
Одразу три новозбудовані амбулаторії загальної практики сімейної медицини відкрили на Херсонщині, - повідомив заступник голови Херсонської обласної адміністрації Сергій Козир.

Серед цих медичних закладів: Рубанівська амбулаторія в с. Рубанівка Великолепетиського району, Козацька амбулаторія в смт Козацьке та Ольгівська амбулаторія в с. Ольгівка Бериславського району.

"На обладнання однієї лише Рубанівської амбулаторії з бюджету було виділено шість мільйонів гривень. Ці кошти пішли як на ремонт приміщення, так і на медичні препарати та транспорт. Відтепер ця амбулаторія буде обслуговувати 5 населених пунктів чисельністю приблизно 4 тисячі осіб.

Козацька амбулаторія, у свою чергу, розрахована на надання медичної допомоги навколишнім селам, в яких сумарно проживає понад 3800 мешканців. Близько шести мільйонів гривень було виділено на побудову Ольгівської амбулаторії. Це дозволить двом тисячам мешканцям сусідніх сіл отримувати якісну допомогу не звертаючись до районних лікарень"- розповів Сергій КОЗИР.

За матеріалами IPC-Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів