Сміттєвий шантаж у Херсоні

Зимові свята мешканці житлових багатоповерхівок на вулиці Арктичній у Херсоні зустрічають у купах сміття, через які навіть машинам важко проїхати,

ще й задихаючись від смороду. Люди вкотре стали жертвами організаційного безладу у сфері житлово-комунального господарства обласного центру. Адже згадані будинки на Житлоселищі свого часу обслуговувало ТзОВ «Україна». Але в зв'язку з ліквідацією цю функцію перебрало на себе приватне підприємство «Пролісок», про що свідчать оголошення на дверях багатоповерхівок. Та «Пролісок» збирається опікуватися ними з 1 січня 2020 року, а до «знаменної» дати залишився ще тиждень.

У ситуації, коли одна «контора» вже не вивозить відходи, а інша ще їх не вивозить, гора непотребу біля контейнерів (дивись фото) може зрівнятися висотою із другими поверхами «висоток». Вірогідно, таким нехитрим чином за допомогою «сміттєвого шантажу» мерія спонукає господарів квартир створювати кондомініуми. Хочете жити в чистоті – маєте знати, що ніякий «добрий дядько» вам з цим не допомагатиме. Навіть за ваші кревні грошенята.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

Новий день

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон