Коли на дорогах Херсона з’являться нові автобуси?

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури i зв'язку міської ради, згідно рішення сесії міської ради від 20.12.2019 №2249 передало в господарське відання комунального підприємства«Херсонський комунальний транспортний сервіс» 9 нових автобусів, які були нещодавно закуплені.

Начальниця управління Марина Віркун доручила директору КП «ХКТС» Павлу Ткаченко якнайшвидше привести у відповідність усі необхідні документи, оформити з водіями трудові відносини, провести технічний огляд транспортних засобів та обов'язково їх застрахувати, відповідно до норм чинного законодавства.

Павло Ткаченко 23 грудня розпорядився знятися підготовкою до випуску на маршрути нових автобусів. В результаті, тільки 3 водія були оформлені на підприємство. Зі слів директора КП «ХКТС», 24 грудня на маршрути мали вийти нові автобуси, але виникли проблеми із документами зi страховою компанією.

Тільки вчора, 25 грудня, два нових автобуси були випущені на маршрут №6 та один на маршрут №5. Управління контролює зазначене питання. Керівництвом КП «ХКТС» продовжується робота по пошуку водіїв та оформлення відповідних документів.

За матеріалами КП «ХКТС»

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон