У херсонській бібліотеці особливі актори працюють над виставою

Новорічні свята не за горами, а «за лаштунками» інклюзивного театру при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор» кипить кропітка, але цікава роботанад новою виставою, яку глядач зможе побачити вже наприкінці січня.

Наші особливі актори із задоволенням працюють над втіленням своїх персонажів, вивчають слова та відпрацьовують рухи, вдосконалюють хореографічні постановки. Усе це відбувається під пильним керівництвом професійного режисера Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, заслуженого діяча мистецтв України Корольової І.В., і талановитого хореографа, студентки ІІ курсу магістратури факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету Якуби Наталки.

Не можемо не сказати, що участь у проекті дозволяє акторам розкриватися та не боятися відкривати нові можливості. Так, наприкінці листопада особливі актори взяли участь у Всеукраїнському творчому фестивалі «Star Waves», де підкорили глядацькі серця чуйним виконанням фрагменту «Маленький принц», який був доповнений прекрасними ляльками-персонажами, власноруч зробленими акторами.

А уривок вистави «Дивовижні пригоди книжкової феї в бібліотеці» про життя Незнайки та його друзів став першим кроком діяльності чудової театральної студії «Світло в тобі», яка народилася ще влітку. Пишаємося нашими особливими акторами.

Нагадуємо, що інклюзивний театр при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор» – це проект, що працює в форматі Open Space, він відкритий для усіх бажаючих, хто хоче спробувати себе в ролі актора.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені О.Гончара

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон