Юні херсонські спортсмени перемогли у передноворічному турнірі з вільної боротьби

Херсонці здобули найбільше золотих медалей у передноворічному V турнірі з вільної боротьби серед команд різних населених пунктів України. Змагання проходили у Степанівській ЗОШ № 17. Свою силу демонструвало близько 150 учасників.

"Це наш традиційний турнір на Кубок Діда Мороза, і вже другий рік як він вийшов за рамки обласного. До нас приїхали спортсмени з Мелітополя, Миколаєва, Кропивницького та Южноукраїнська. Це - класні емоції, потужний заряд, шалена енергія!

Турнір з вільної боротьби підтримує Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе". Ми дбаємо про спортивний розвиток дітей, бо розуміємо: спорт - це поштовх уперед, до поставленої мети, власної цілі." - розповів організатор турніру Олександр ЯРКОВИЙ.

Юрій Рожков займався різними видами спорту з дитинства. Тож, точно знає, як загартовує, виховує і дисциплінує систематичне фізичне навантаження: "Який би напрямок дитина не обрала, головне - добиватися найкращого результату!

Сила духу, наполегливість і самореалізація: це те, чого так не вистачає сьогодні нашій молоді. Тому, разом з небайдужими підприємцями, громадськими активістами направляю всі сили для того, щоб юні спортсмени розвивались. Тоді й успіх, і не обов'язково спортивний, точно прийде!" - переконаний Юрій РОЖКОВ.

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон