Соціальні питання в пріоритеті роботи Генічеської районної ради

Тому триває системне обстеження стану об'єктів соціальної сфери населених пунктів Генічеського району, - цього разу голова районної ради Андрій Євстратов з робочою поїздкою відвідав село Петрівку.

Основною метою візиту було вирішення питання подальшого розміщення місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Будівля, де розміщується сільська амбулаторія, досить стара. За останні роки в неї вкладено значні кошти. Укріплено фундамент, замінено вікна і систему опалення, встановлено сучасний потужний котел, замінено дах.

Але фасад будівлі і внутрішні приміщення ще знаходяться у незадовільному стані і потребують термінового ремонту. Службовий автомобіль амбулаторії теж вичерпав свій ресурс і потребує заміни.

«Громаді необхідно прийняти рішення, або амбулаторія залишається у тій будівлі де вона є і спільними зусиллями визначити перелік робіт, які потрібно виконати, щоб працівники амбулаторії у належних умовах могли надавати медичні послуги населенню, або перенести медичний заклад у іншу будівлю», — зазначив Андрій Євстратов.

Він також наголосив на тому, що для розміщення місцевої амбулаторії в іншій будівлі, необхідно дотриматись низки вимог і правил щодо її облаштування. Це і те, що амбулаторія повинна знаходитись на першому поверсі будівлі, і площа, і наявність водопостачання і водовідведення та інші вимоги до розміщення медичних закладів.

До зустрічі голови районної ради з керівництвом і депутатами сільської ради, а також активом села, долучився і депутат Херсонської обласної ради Валерій Черкашин, який підтримав пропозицію Андрія Євстратова про необхідність прийняття спільного рішення про подальше розміщення місцевої амбулаторії.

Голова районної ради доручив керівнику КНП «Генічеський ЦПМСД» Леоніду Торубару ініціювати питання придбання службового автомобіля для сільської амбулаторії, з урахуванням стану автомобільних доріг, а також вирішити питання медичного обслуговування літніх людей з виїздом до них додому.

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон