ХДУ став осередком підготовки кандидатів в експерти для закладів вищої освіти

19-20 грудня на базі Херсонського державного університету відбувся третій тренінг щодо підготовки кандидатів в експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

До заходу долучилися близько 100 учасників з різних міст України, які отримали нові знання та ще більш важливо – цінності нового акредитаційного процесу. У черговому тренінгу взяли участь проректори, директори, декани, завідувачі кафедр, професори, доценти, аспіранти, студенти закладів вищої освіти Херсона, Миколаєва та Одеси.

Захід провів керівник відділу забезпечення якості освіти ХДУ Віталій Кобець за програмою тренінгу експертів з акредитації освітніх програм, затвердженою Національним агентством, до якої увійшли аналіз відомостей про самоаналіз, підготовка питань для роботи з фокус групами, складання планів візиту до ЗВО, симуляція взаємодії з учасниками освітнього процесу, підготовка звіту та акцент на цінностях експертів Національного агентства.

Як зазначає Віталій Кобець, з кожним разом питання учасників тренінгу стають більш конкретними, а розуміння нової процедури акредитації – глибшою.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон