У Херсонській обласній раді нагородили журналістів

Вчора, 20 рудня, перед початком пленарного засідання ХХХІ сесії Херсонської обласної ради Владислав Мангер вручив дипломи переможцям другого обласного конкурсу журналістських робіт.

«Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади».

З 27 поданих заявок конкурсною комісією було відібрано дев'ять кращих у трьох номінаціях. Так, у номінації «Краща онлайн-публікація» впевнену перемогу здобула редактор інтернет-видання «Нижні Сірогози. City» Копенко Віта Анатоліївна зі своєю конкурсною роботою «Тавричанська ОТГ — "лакмус" успішності віддалених сільських населених пунктів Херсонщини».

Другу премію отримала журналістка національного інформаційного агентства «Укрінформ» Староселець Ірина Сергіївна за матеріал «У Херсоні поговорили про "зраду", децентралізацію і міні-Голландію».

«Бронзова» премія у головного редактора інтернет-ресурсу «Український Південь» Григор'євої Лідії Миколаївни, публікація «Історії успіху ОТГ на Херсонщині».

У номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» місця розподілились наступним чином:

- перша премія у журналістки незалежної обласної газети «Новий день» Нечипуренко Олени Миколаївни, публікація «Чаплинська ОТГ: децентралізація підняла села»;
- друга премія у журналістки незалежного інформаційно-економічного, культурно-просвітницького видання «Гривна» Ляшок Ольги Юріївни, публікація «Як живеш, Станіславська ОТГ?»;
- третя премія у журналістки ПП «Медіа-центр «Трудова слава» Олійник Олени Миколаївни, експрес-дослідження «Четвертують, переполовинять чи "відріжуть"?».

У номінації «Кращий радіо - або відеоматеріал» перше та друге місця зайняли кореспонденти ПАТ НСТУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» Євстаф'єва Ірина Анатоліївна та Петренко Ольга Володимирівна. Третє місце у журналіста ПП «Телерадіокомпанія ВТВ плюс» Погорілого Євгена Миколайовича.

За перемогу в обласному конкурсі всіх журналістів нагороджено дипломами та грошовими преміями у розмірі відповідно до категорії: перша премія – 15 тис. грн, друга – 10 тис. грн, третя – 5 тис. грн у кожній з номінацій.

– Вітаю представників ЗМІ з перемогою у конкурсі, дякую шановним членам нашого журі за роботу та детальний аналіз кожного наданого матеріалу. Нам всім було дуже цікаво читати, дивитись та слухати про те, як реалізується реформа децентралізації у нашій області.

З нового року, ви знаєте, що на нас очікують зміни у впровадженні цієї реформи, тому й цілі й завдання конкурсу будуть трохи змінені. Але тим цікавіше буде всім нам працювати, бо головний акцент залишається незмінним – це місцеве самоврядування, досягнення, досвід, проблемні питання наших громад, – зазначила голова конкурсної комісії конкурсу, заступниця голови Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова.

Також за високий професіоналізм та активну участь у проведенні обласного конкурсу журналістських робіт Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

Лейбзона Савелія Нолєвича – голову Музиківської сільської ради;

Боянжу Валерія Марксовича – шеф-редактора газети «Гривна»;

Каменську Тетяну Олександрівну – головну редакторку ТРК «ВТВ Плюс»;

Лопушинського Івана Петровича – завідувача кафедри державного управління та місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету.

За матеріалами Херсонської обласної ради

Довідка. Проведення обласного конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади» започатковано з ініціативи заступника голови Херсонської обласної ради Оксани Рукавішнікової 2018 року рішенням ХVІІ сесії Херсонської обласної ради VII скликання від 16 березня 2018 року № 809.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон