Голова Олешківської райради привітав ветеранів силових структур

Сьогодні в Олешківському відділенні поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області відбулися урочистості до Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України.

Аби привітати колишніх міліціонерів з нагоди свята Павло Потоцький, голова Олешківської районної ради, завітав до відділку, де зібралися пенсіонери і ветерани, які багато років життя із честю захищали безпеку мешканців нашого району, начальник місцевої поліції Вадим Ковальчук, голова районної асоціації ветеранів МВС та Національної поліції України Валентин Сулименко.

Вітаючи присутніх у залі, Павло Борисович подякував за багаторічну службу. Наголосив та висловив сподівання, що досвідчені ветерани й надалі ділитимуться своєю мудрістю з молодим поколінням поліцейських.

Очільник районного депутатського корпусу відзначив міліціонерів Подяками районної ради.

Із привітальним словом до колег звернулися теперішній та колишні керівники. Щиро вітали їх зі святом, теж відзначали Почесними грамотами, зичили міцного здоров'я, щастя та миру, родинної злагоди і дякували за добрі справи на ниві правоохоронної діяльності.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон