Виставка "На крилах янголів" відкрилася у Херсоні

Виставка "На крилах янголів" відкрилася у Херсоні

В Херсонському обласному центрі народної творчості відкрилася виставка "На крилах янголів". Понад 100 майстрів Херсонщини представили свої роботи на виставці.

Готувалися до виставки місяць, - говорить начальниця інформаційного відділу центру народної творчості Наталія Вигоднер. В експозиції – картини, ляльки, ялинкові прикраси. Надсилали роботи майстри з районів Херсонщини.

"Вся творча спільнота Херсонщини дуже сильно до виставки готувалася. У ній взяли участь близько ста людей. Тут професіонали і аматори. І кожен з них дуже трепетно готувався. І готував свого ангелика. І на виставку для сьогоднішнього глядача, і на благодійну акцію, яка теж завтра вже завершується.

Це реалізація ангеликів для того, щоб допомогти дітям з онко-гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні", - розповіла начальниця інформаційного відділу обласного центру народної творчості Наталія ВИГОДНЕР.

Відкривали виставку учасники дитячих творчих студій міста. В експозиції лядачі могли побачити роботи професійних майстрів та аматорів. Також малювали янголів херсонські діти.

Подивитися роботи майстрів херсонці зможуть до Різдва.

За матеріалами Суспільне UA