Сьогодні у Херсоні покажуть «Снігову королеву»

Сьогодні, 20 грудня о 13.00 у Палаці молоді і студентів відбудеться соціальний показ танцювально-акробатичної вистави "Снігова королева", на який запрошено 300 маленьких підопічних Спілки жінок Херсонщини - вихованців інтернатних закладів області.

Також, цього дня о 16.00 відбудеться ще один соціальний показ "Снігової королеви" - усі кошти, вилучені з соціального показу танцювальної вистави підуть на допомогу трирічній Арінці Тимошенко, у якої лікарі діагностували гліому стовбура головного мозку.

Гостям показу покажуть захопливу інсценізацію усім відомої казки Ганса Крістіана Андерсена "Снігова Королева". Оригінальні костюми та блискуча танцювальна майстерність акторів-дітей не залишать байдужими нікого.

Вистава проходитиме за участі студії танцю і спорту на пілоні "KOSMOS by Kostrikova pole". Тому акробатичні трюки та феєрія несподіваних танцювальних поворотів гарантовані.

На глядачів чекають Кай та Герда, Квіткарка, добра принцеса, кумедні Ворони і непередбачуваний маленький розбійник. Звичайно ж, не забутньою буде зустріч із самотньою Сніговою королевою.

Тож відвідати "Снігову королеву" - цікаво і до глибини важливо! Сподіваємося глядачі відчують, що тільки вірна дружба, щирість та палка любов можуть розтопити крижане серце!

Спілка жінок Херсонщини

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон