У Херсоні Миколай з помічниками потурбувався про діточок

Поки херсонська малеча ще спала у тепленьких ліжечках, Святий Миколай вже потурбувався про солодощі до свята. Традиційно, помічником дідуся-чародійника став Юрій Рожков.Ще удосвіта він почав підвозити подарунки малятам у садочки, щоб встигнути привітати побільше слухняних дітлахів.

Анна Чорна, директор Антонівського ясел-садку № 51 з самого ранку у приємних клопотах, розповідає: "До нас, мабуть, найперших сьогодні зазирнули представники Громадської платформи Юрія Рожкова "Добро переможе". Як завжди, з посмішкою, привітаннями і подарунками. Обов'язково вдень будемо проводити веселе свято, а солодкі сюрпризи вже є! Дякуємо з батьками за турботу про наших діток."

«Чекають солодощі у маленьких шафках і дітлахів 4 ясел-садочку, - поділилась враженнями директор Тетяна Цалко, - сьогодні у нас буде дуже багато сюрпризів на святі. Всі чемні дітки отримають подарунки! Дякуємо Юрію Рожкову за солодкий привіт від святого Миколая!"

А у 26 яслах-садочку діти отримають свої подаруночки вже за мить: «Просто зараз там триває ранкове свято - каже вихователь-методист Олександра Ковалик, - буде багато радості, сміху, дитячих пустощів. Усім дістануться солодощі. А діткам, які сьогодні не прийшли у садочок, обов'язково передамо вітання і подарунки від святого Миколая та його помічника Юрія Рожкова найближчими святковими днями."


За матеріалами Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон