Скільки іноземців проживає на Херсонщині

Станом на грудень 2019 року на Херсонщині постійно проживають 7338 іноземців та 1003 мігранти проживають тимчасово, вони працюють та навчаються в Херсоні та області.

Сьогодні, 18 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день мігранта 29 років тому цього дня, Генеральна Асамблея ООН прийняла Міжнародну конвенцію про захист прав всіх мігрантів та членів їхніх сімей. За рекомендацією Економічної і Соціальної Ради Генеральна Асамблея ООН проголосила 18 грудня Міжнародним днем мігранта.

За даними ООН, на сьогодні у світі налічується майже 272 млн мігрантів, їх кількість з кожним роком збільшується. Майже половина всіх мігрантів на планеті мешкає в десяти країнах: 51 мільйон - у США, по 13 мільйонів - у Німеччині й Саудівській Аравії, 12 млн - у Росії, 10 млн - у Великій Британії, 9 млн - в ОАЕ, по 8 млн - у Франції, Канаді й Австралії, 6 млн - в Італії.

УДМС в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон