Херсонські студенти виграли грант на участь у міжнародному науковому проєкті

Цього семестру студенти Херсонського національного технічного університету (група 3 МЕВ спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини») виграли грантна участь у міжнародному науковому проєкті X-culture, започаткованому Університетом Північної Кароліни (Грінсборо, США).

Проєкт передбачає роботу студентів у мультикультурних командах з усього світу над бізнес-планом для міжнародної компанії. Цього семестру до участі долучились компанії з Канади, США, Бразилії, Сінгапуру, Китаю, Австралії, Франції, а також стартап з України, повідомляє сайт ХНТУ.

Студенти повинні були виконати такі завдання:

- провести стратегічний аналіз галузі, її конкурентного середовища, динаміки розвитку світового ринку;
- запропонувати новий іноземний ринок для експансії, продемонструвати як саме компанія зможе реалізувати на ньому свої конкурентні переваги;
- розробити стратегію маркетингових комунікацій на міжнародних ринках;
- запропонувати спосіб входження на новий ринок;
- описати міжнародну логістику (перевезення, сертифікація, регулювання);
- розробити цінову стратегію для міжнародних ринків;
- знайти способи залучення міжнародних інвестицій.

В процесі роботи над бізнес-планами студенти мали можливість спілкуватись із представниками компаній за допомогою щотижневих відео-конференцій, а також прослухати ряд лекцій від американських професорів із міжнародного бізнесу.

За результатами проєкту кращі команди запрошуються на щорічну конференцію учасників. Цього року вона відбудеться у Сан-Антоніо, штат Техас, США. Найкращі студенти зможуть її відвідати безкоштовно.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон