На Херсонщині запустили магічний годинник

І хоча херсонська зима більш схожа на осінь, проте вже за кілька тижнів завершиться грудень, а з ним і 2019-ий рік. Особливо свята Нового року чекають діти,які готуються до зустрічі із дідусем-чарівником.

Уже 7 років радісно зустрічає дітлахів з усієї Херсонщини найпівденніша резиденція Діда Мороза. Розташована вона в Олешківському лісі, на базі «Чумацька криниця».

І ось, вчора - 16 грудня резиденція офіційно відчинила свої двері для маленьких (і не дуже) гостей.

Першими з казковими персонажами зустрілись більше сотні хлопчиків і дівчаток з різних куточків Херсонщини та гості з Миколаєва. Серед них – вихованці дитячих будинків і з родин, які опинились у складних життєвих обставинах.

Всі гості бачили, як казкові мешканці лісу бавились магічним годинником, який відміряв час до настання нового року. І зламали його...

Тому, після запальних танців та ігор, разом із дітлахами на допомогу довелось покликати головного новорічного чарівника Діда Мороза.

Разом зі своїми маленькими гостями він запалив красуню-ялинку та закружив у хороводі. А потім кожен малюк міг особисто зустрітись з Дідом Морозом і отримати від нього подарунок.

Як розповів дідусь-чарівник, дива обов'язково трапляються. Проте для цього у них потрібно вірити усім серцем. І неважливо скільки тобі років – чотири чи сто!

А от чи побачимо цієї зими сніг на Херсонщині Дід Мороз не розповів. Це і неважливо. Адже святковий настрій залежить не від погоди за вікном.

Олена ПІМЕНОВА
Фото автора

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів