Херсонські студенти покажуть виставу до Святого Миколая

У четвер, 19 грудня - в день Святого Миколая, у Херсонському обласному Академічному театрі ляльок відбудеться благодійна вистава «Дивоцвіти» - від студентів Херсонського державного університету.

Традиційно із року в рік студенти факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету влаштовують дитячу виставу до дня Святого Миколая. 2019 рік не став виключенням - тривають останні репетиції, адже до прем'єрного показу залишилося обмаль часу. Вже за декілька днів в Академічному театрі ляльок зберуться юні поціновучачі мистецтва.

Святкова вистава відбувається вже 16 років поспіль. Організатори та ініціатори проєкта – факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету, за підтримки Української Православної Церкви Київського патріархату і Херсонського Академічного обласного театру ляльок.

Щоразу – це показ нової інтермедії та вистави для особливої малечі – дітей військовослужбовців та учасників АТО, дітей-сиріт, інвалідів та малозабезпечених сімей.

Завідувачка кафедри культурології факультету культури і мистецтв ХДУ Лідія Лимаренко прокоментувала: «Кожного року студенти пишуть новий сценарій. Казка «Дивоцвіти» пропагує добро та шанує українські традиції». У заходах задіяні студенти II курсу спеціальності «Культурологія».

Сяятимуть «Дивоцвіти» 19 грудня! Цього дня студенти-актори покажуть чотири прем'єрні покази. Також для дітлахів у холі театру студенти влаштують справжнє театральне дійство. Та, найголовніше, окрім перегляду вистави на малечу чекатимуть солодкі подарунки від Святого Миколая.

За матеріалами прес-центру ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон