В Херсонському особливому театрі новi актори

Вчора – глядачі, сьогодні – актори. Така чудова метаморфоза сталася на відкритих репетиціях театру для дітей з особливими потребами, організованому в Херсонській обласній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара.

Їх юні відвідувачі так захопилися можливістю й самим долучитися до мистецтва, що навперебій записувалися до трупи. І якщо починалася вона з «сонячних дітей» та аутистів, то тепер там і хлопці та дівчата з проблемами слуху та зору, легкими формами ДЦП.

Своєю участю у виставах вони дуже задоволені, і ще більше радіють їх батьки. Адже тепер у дітей є і захоплення, яке надалі може стати професією, і коло спілкування, можливості для духовного та інтелектуального розвитку вкупі з гарним настроєм. У свою чергу, книгозбірня також заохочує малечу — до новорічних та різдвяних свят для неї підготували подарунки у вигляді наборів із солодощами.

Втім, у «Гончарівці» зараз і так гаряча пора: тривають святкові новорічні зустрічі із пісенними й танцювальними номерами, театральними постановками, де виступають самі ж її працівники. Від охочих відвідати святкове шоу відбою нема: щодня приїжджають по дві-три групи школярів не тільки з Херсона, а також з приміських Білозерського та Олешківського районів, каже директор бібліотеки Надія Коротун.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон