До Херсону приїде дівчинка Рада

Зима вже огорнула все навколо пухнастим снігом і табір співучих та веселих ромів (циганів) мусив вирушити до теплих країв...

Тільки Рада зі своїм братиком та бабусею залишились на чернечій галявині. Бабуся, яка має найпрекрасніший голос у таборі, захворіла. Їй може допомогти тільки чарівне зілля, що знаходиться у палаці зимової царівни Завірюхи.

І дуже смілива ромська (циганська) дівчинка Рада вирушає зі своїм молодшим братиком Іштваном у хащі засніженого лісу, де на них чекають неймовірні пригоди, а також зустріч з новими друзями, які допоможуть подолати Старого Чаклуна, який теж хоче заволодіти чарівним зіллям».

Прем'єра лялькової вистави «Неймовірні пригоди дівчинки Ради» відбудеться 16 грудня об 11.00. Інформація щодо запрошень - у касах Херсонського академічного обласного театру ляльок.

Загальне керівництво проектом здійснює керівник МГОР «КЕТАНЕ», директор Херсонської обласної філармонії, заслужений діяч мистецтв України Юрій Іваненко за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"».

Георгій БЯНОВ

За матеріалами МГОР «КЕТАНЕ»

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон