У ХДУ хайпанули не по-дитячому

Позаду виснажливі репетиції, недоспані ночі, переживання та пропущені заняття. І ось вже наразі у Херсонському державному університеті – наймасштабніший гумористичний конкурс «Ліга сміху»на Кубок ректора, який об'єднав 11 факультетів вишу та п'ять сотень поціновувачів якісного гумору.

Для участі у змаганнях молодь розподілилася на дві команди «ДайНедам» і «Неповеришь». Протягом чотирьох конкурсів у запеклій боротьбі журі було не легко обрати лідера. Адже після третього конкурсу кожна з команд набрала однакову кількість балів – 88! Вирішальним став останній конкурс – «Голівудський Новий рік».

Так, за результати гумористичної боротьби, цьогоріч Кубок ректора виборола команда «ДайНедам». Однак учасникам «Неповеришь» не варто засмучуватися, адже виступи обох команд були представлені на високому рівні та обидві отримали грошові винагороди. А також були відзначені кращий актор та акторка – ними стали учасники команди «ДайНедам» Артем Барабаш та Уляна Мартинова.

Привітав молодь ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Дуже приємно бачити командну роботу наших студентів. Мотивація та наполеглива робота дорівнює щаслива людина. «Ліга сміху» – це завжди чудовий настрій і море позитивних емоцій! А, головне, – Херсонський державний університет має таланти!».


Яскраві жарти, запальні танці та креативні постановки. Все це мали змогу побачити та почути глядачі в актовій залі вишу. А перемога у конкурсі передбачала виконання непростого завдання – вразити своїми виступами компетентне журі – колишніх випускників нашого вишу й учасників КВК-команд, а також глядачів та довести, що саме вони гідні носити почесне звання переможця.

Голова журі Олексій Могілевський відмітив: «Команди гідно виступили, все було дуже круто, приємно, що традиції ХДУ живуть. Боротьба була рівна, але з невеликим відривом перемогла команда «ДайНедам», тому вітаю заслужених переможців».

Також зазначимо, що окрім команд-учасників гарні відгуки були на адресу запрошеної команди «57cent» учнів Херсонської загальноосвітньої школи № 57. Школярі вразили своїм виступом не тільки присутніх у залі, а й журі.

Цьогорічна «Ліга сміху» стала переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу студентства Херсонського державного університету!

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон