В Олешківській райраді розглядають бюджетні питання

У ході підготовки до 47 позачергової сесії районної ради 12 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету,фінансів з розглядом питань, що вносяться до порядку денного пленарного засідання.

Взяли участь у даному заході члени комісії: Людмила Шелудько, Олександр Аверін, Тетяна Іващенко, а також очільник районного депутатського корпусу Павло Потоцький, заступник голови районної ради Костянтин Буганов та керуючий справами виконавчого апарату Лариса Снігур, доповідачі порядку денного та інші. Вів засідання голова комісії Максим Тертичний.

Депутатами були обговорені й опрацьовані наступні питання: «Про районну програму соціально – економічного та культурного розвитку Олешківського району на 2020 рік», «Про перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях президії та постійних комісій районної ради у 2020 році, а також «Про районний бюджет Олешківського району на 2020 рік» та внесення змін до рішення XXXVIII сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року №678 «Про районний бюджет Олешківського району на 2019 рік» тощо.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. За результатами заходу всі проекти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду 47 пленарного засідання.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон