В Олешківській райраді триває підготовка до чергової сесії

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та взаємодії зі ЗМІ під головуванням Георгія Журавка.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Павло Потоцький, заступник голови районної ради Костянтин Буганов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Лариса Снігур, радник голови районної ради Людмила Шелудько, директор комунальної установи «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради Микола Литвиненко, начальник управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Зарівний.

Депутати та присутні обговорили питання, які плануються винести на розгляд 47 позачергової сесії. Це питання затвердження районного бюджету Олешківського району на 2020 рік, планів роботи районної ради на 2020 рік, виконання районної програми національно-патріотичного виховання «Дитина-громадянин – патріот Батьківщини» на 2017-2018 роки.

Після обговорення виконання програм «Розвиток освіти Олешшя – інвестиції в майбутнє району» на 2018-2019 роки та «Розвиток культури і духовності в Олешківському районі» на 2018-2019 роки запропоновано винести на розгляд 47 позачергової сесії пропозицію щодо продовження дії зазначених програм на 2020 рік.

Також розглянула комісія лист Херсонської обласної ради щодо прийняття комунального закладу «Олешківська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Херсонської обласної ради у власність територіальних громад міста, сіл та селищ Олешківського району.

Підготовка до 47 сесії Олешківської районної ради триває.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон