Андрій Євстратов: Спортивна школа у Генічеську потребує капітального ремонту

Неодноразово незадовільний стан приміщення спортшколи, де займаються юні акробати, ставав гарячою темою у ЗМІ та соцмережах.Голова Генічеської райради Андрій Євстратов прокоментував цю ситуацію, щоб припинити "спекуляції навколо цієї теми".

За словами Євстратова, всі згодні, що ці приміщення потребують ремонту. Але щоб приступити до внутрішніх робіт спочатку потрібно зробити зовнішній ремонт самої будівлі ДЮСШ, де нема фундаменту, протікає дах і т.д. Щоб відремонтувати і укріпити будівлю потрібно 1,5 млн гривень.

"Ми кожного року ставимо собі це завдання, проте, нажаль, кошти, щоб провести ці роботи, у районному бюджеті поки що відсутні. Ми там буваємо, все розуміємо. Самім боляче на все дивитися, але поки така ситуація", – зазначив Євстратов.

Голова райради відзначив, що останнім часом найбільше уваги приділялося саме акробатиці. Всі звернення спортивної школи щодо придбання спортінвентаря, знарядь та інше, практично виконанні. Залишилося придбати доріжку для стрибунів.

За матеріалами Новий візит

Андрій Євстратов планує зустрітися з батьками дітей, які займаються акробатикою, та донести до них стан ситуації.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон