Допомога Інклюзивному центру Херсона

У Херсоні все більше відкривається інклюзивних класів та груп в навчально-виховних закладах. Тож, і навантаження на Інклюзивно-ресурсний центр м. Херсона значно додалось.

Щоб батькам з дітками було комфортніше очікувати своєї черги на проходження комплексного оцінювання розвитку дитини, фахівці Центру звернулися з проханням до Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе" з проханням допомогти обладнати коридор додатковими місцями для сидіння.

"Нам привезли м'які, зручні дивани, - розповідає Наталя Найдьонова, директор Центру, - дуже приємно, що до діток з особливими освітніми потребами таке турботливе ставлення! Дивани встановили замість лавок, що ми брали на тимчасове користування в одній із спецшкіл.

Вважаю, що така співпраця Громадської платформи "Добро переможе" з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст" - просто необхідна! Ми це відчули на собі, тож переказуємо слова вдячності усім причетним до цієї та інших добрих справ!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів