Розкривати злочини на Херсонщині допомагають відеокамери

Розкривати злочини на Херсонщині допомагають відеокамери

Все частіше помічниками в розкритті злочинів стають вуличні відеокамери. Причому не лише у міській місцевості. Засоби відеоспостереження активно встановлюють у селах, принаймні, у центрі. І це дає результат.

У Малокаховці на Каховщині за жінкою, яка щойно зійшла з автобуса, попрямував невідомий. Дочекавшись, поки мішень зверне у провулок, зловмисник штовхнув жертву і вирвав у неї сумку. В середині були 3 тисячі гривань, банківські картки і мобільний. Грабіжник, ясна річ втік, щоправда, недалеко.

На його нещастя, у населеному пункті встановлені відеокамери зовнішнього відеоспостереження. Вони й зафіксували нападника з примітним рюкзаком. Зловмисник їхав із жінкою одним автобусом. Чоловіка зі скріншота, зробленого з відео, впізнав один із пасажирів того самого рейсу.

З'ясувалося, це 45-річний мешканець Каховки, який вже мав проблеми із законом через наркотики. Взяли грабіжника вдома, на місці виявився і той самий рюкзак, що був із ним в момент злочину.

Поліції затриманий розповів, що гроші витратив, а сумка жертви валяється у кущах. 3 тисячі гривень вилізуть йому боком: кримінальне провадження відкрите за статтею «Грабіж». Підозрюваному світить до шести років позбавлення волі.

Марина САВЧЕНКО

 

Новий день