Херсонцям пропонують "здавати" сусідів

Адже, у разі повідомлення про крадіжку газу, втручання в роботу лічильника, підробку пломб та інші порушення, АТ «Херсонгаз» гарантує тому, хто про це повідомив анонімність та винагороду.

На підприємстві нагадують, що "зекономити" газ через втручання у роботу газового лічильника або підробку/пошкодження пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис грн відшкодування завданих збитків.

У будь якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили до нього родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину.

Шановні споживачі природного газу, "економити" газ незаконними способами - дуже дорого, дешевше споживати стільки газу, за скільки споживач має змогу сплатити та своєчасно надавати реальні показники лічильника, не втручаючись у його роботу.

За повідомлення про крадіжку газу, втручання в роботу лічильника, підробку пломб та інші порушення АТ Херсонгаз гарантує анонімність та винагороду. Служба безпеки підприємства 35-47-88,

Прес-служба АТ "Херсонгаз"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон