Співаковський: Медичний центр при ХДУ - ключовий момент інфраструктури вишу

Сьогодні, 6 грудня, у Херсонському державному університеті відбулася зустріч керівництва вишу й студактиву з головною лікаркою міської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша Аллою Малицькою, заступницею головного лікаря з поліклінічного розділу роботи Ольгою Керецман та сімейною лікаркою медичного центру Тетяною Жовніренко.

Захід пройшов з метою обговорення можливостей отримання відповідної допомоги у медичному центрі первинної допомоги при ХДУ та роз'яснення молоді незрозумілих моментів щодо укладання декларації з лікарем.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що філософія сьогоднішньої зустрічі – донести молоді переваги, які вони можуть отримати в результаті створення відповідної інфраструктури – медичного центру.

«Функціонування на базі університету потужного медичного центру, я впевнений, вкрай важливо. Адже це ваш доступ до відповідних якісних медичних послуг поруч з місцем навчання та проживання», – наголосив очільник вишу.

Також Олександр Володимирович відмітив, що днями серед мешканців гуртожитків відбулося опитування щодо якості медичного обслуговування лікарями амбулаторії. Результати показали, що 20% студентів незадоволені якістю наданих послуг. Тож сьогоднішня зустріч є вкрай важливою та актуальною: «Ми прагнемо підвищувати рівень інфраструктури в університеті, в тому числі й не забуваємо про медичну галузь – студенти мають бути впевнені, що опинилися в надійних руках».

Крім того, у ході заходу неодноразово наголошувалося на тому, що кожна людина може укласти декларацію з тим лікарем, з яким забажає. «Це його конституційне право обрати того лікаря, якому він буде довіряти. В цьому і є сенс реформи», – акцентував Олександр Співаковський.

У свою чергу, Алла Малицька розповіла молоді про переваги, на які може розраховувати людина, що уклала декларацію з фахівцями медичного центру первинної допомоги ХДУ. Також вона зазначила, що в будь-який момент декларацію з лікарем можна переукласти.

Надалі зустріч перейшла у формат відкритого діалогу, під час якого присутні мали можливість поставити хвилюючі питання як керівництву вишу, так і представникам медичної сфери. А їх, як виявилося, у присутніх було чимало. Крім того, студенти та декани факультетів висловили свої пропозиції та зауваження щодо роботи медичного центру ХДУ.

Тож зустріч видалася доволі корисною як для студентства, так і для представників медичної галузі. До того ж, було прийнято рішення на кожному факультеті ХДУ провести інформативні зустрічі з метою ознайомлення студентів щодо укладення декларацій, залучаючи до цього студентів медичного факультету.

Прес-центр ХДУ

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон