Секретар Херсонської міськради говорила з школярами про місцеве самоврядування

Секретар Херсонської міськради говорила з школярами про місцеве самоврядування
Напередодні професійного свята секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко поспілкувалося на тему місцевого самоврядування із учнями Школи гуманітарної праці обласної ради:

Тільки діалог! Різні питання, від особистих до політичних і професійних, головне - відвертість. Діти відчувають щирість, чесніть з ними, глибину відповіді.

Їх хвилює життя громади, майбутнє Херсона, вони планують своє життя, подальше навчання і розвиток у ньому, і наше завдання - надати, створити якісні умови життя у рідному місті.

Вражена комунікабельністю, освіченістю, допитливістю, зацікавленістю учнів. Було цікаво і корисно! Йдіть сміливо до своїх мрій, реалізуйте свої плани! Ви найкращі - і у вас все отримається!

В свою чергу запросила учнів відвідати міськвиконком для ознайомлення із роботою органів місцевого самоврядування. Дякую директору, педагогічному складу школи, батькам за виховання і навчання молоді!, - заначила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів