У Херсоні, піклуючись про учнів, дбають і про комфорт їх вчителів

А тому, на прохання педагогічного колективу 53 школи, Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе", у співпраці з Благодійним фондом "Мангуст" і міжнародними організаціями, привезли зручні м'які стільці.

Їх вже розмістили у методкабінет, який слугує за вчительську - розповів директор школи Олександр Демчук: "Разом з вчителями висловлюємо Юрію Рожкову щирі слова вдячності за турботу, - підкреслив він, - приємно, коли опікуються кожним членом колективу. Зараз про педагогів, раніше про учнів.

Наприклад, Громадська платформа "Добро переможе" підтримує різноманітні інтелектуальні і творчі конкурси шкільного та міського рівня, зокрема, "Мова моя калинова", у якому учні 53 школи посіли перше призове місце. Тоді також Юрій Рожков побував у нас в гостях, особисто привітав і нагородив переможців. Така увага і підтримка це - стимул працювати краще, наполегливіше і результативніше. Дякуємо помічникам за співпрацю!"

За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрія РОЖКОВА

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон