За ініціативи викладачів кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії ХДУ протягом тижня на педагогічному факультеті тривають заходи, заплановані у рамках цього тижня.
Це і фотовиставки, і демонстрація відеороликів, присвячених проблемам інвалідності, а також круглі столи та семінари, у ході яких було обговорено коло проблемних питань, які доводять, що науковці та майбутні фахівці не ізольовані від освітніх проблем навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Також цього дня відбувся майстер-клас для людей з особливими освітніми потребами. Тут їм запропонували виготовити власноруч паперові поробки. Особисто привітати юних майстрів і гостей вишу завітав ректор ХДУ Олександр Співаковський.
До низки заходів увійшов регіональний науково-методичний семінар «Формування дослідницьких компетентностей педагога», який відбувся вчора, 5 грудня.
Відкриваючи семінар, доцентка кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії, координаторка Інклюзивно-ресурсного центру Наталія Кабельнікова зазначила, що вже протягом тижня на факультеті тривають заходи до «Тижня милосердя»: «І сьогодні, в рамках запланованих заходів, ми побачимо виступи театральної студії «Золота маска» танцювального колективу «Крок вперед» Херсонської благодійної організації матерів дітей-інвалідів «Серце матері».
До того ж, Наталія Володимирівна підкреслила, що педагогічний факультет готує студентів, які у майбутньому працюватимуть з дітьми з особливими освітніми потребами. «Коли наші студенти починають працювати, найчастіше вони потрапляють у групи з інклюзивною формою навчання. Але їм завжди бракує практики. Тож, сподіваюся, сьогодні у наших студентів буде чудова можливість практичної форми роботи», – зазначила Наталія Кабельнікова.
Завідувачка кафедри природничо-математичних дисциплін та логопедії ХДУ Олена Саган зазначила: «Ми беремо курс на зміни та вирішення викликів сьогодення!». А «Тиждень милосердя» став стартом у цьому напрямку».
Прес-центр ХДУ