Медична спільнота зібралася у Херсонському державному університеті

Медична спільнота зібралася у  Херсонському державному університеті
Сьогодні, 5 грудня у Херсонському державному університеті відбулася Регіональна науково-практична конференція «Актуальні питання клінічної медицини для практикуючого лікаря за темою «Сучасні проблеми клінічної кардіології».

Медичну спільноту у стінах найстарішого навчального закладу півдня України привітала декан медичного факультету Ірина Глущенко. Вона зазначила, що медичний факультет існує та розвивається вже протягом двох років. І додала: «Такі наукові зустрічі, як сьогодні, у майбутньому ми плануємо проводити чотири рази на рік». Також вона зазначила, що на факультеті буде створена власна база даних лікарів задля співпраці.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський привітав учасників конференції: «Сьогодні Херсонський державний університет став дискусійним майданчиком для тих, хто практикує лікарську справу, і хто капіталізується та отримує відповідну кваліфікацію», – акцентував увагу присутніх очільник вишу.

"Ключовим моментом роботи університету є формування не лише інтелектуальної власності, а й майбутнього покоління тих людей, які будуть захищати головне національне досягнення - здоров"я людини. Це наш стратегічний ресурс!",  - наголосив Олександр Співаковський.

У свою чергу, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Ліна Бондаренко наголосила, що серцево-судинні захворювання займають досить великий і вагомий відсоток захворюваності серед населення.

І не випадково сьогоднішня зустріч присвячена саме профілактиці та лікуванню цієї хвороби. Адже на Херсонщині ці захворювання займають, на превеликий жаль, лідируючі позиції. Також Ліна Володимирівна побажала учасникам семінару плідної праці.

За результатами роботи Регіональної науково-практичної конференції «Актуальні питання клінічної медицини для практикуючого лікаря» за темою «Сучасні проблеми клінічної кардіології» учасники отримали сертифікати.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів