Новий голова Великолепетиського району поділився стратегічними планами

Знайомтесь: новий голова Великолепетиської райдержадміністрації Херсонської області – Євген Холодар.

Йому 39 років, він корінний херсонець. Тут народився, навчався та розпочав свою трудову діяльність.
Євген має дві вищі освіти: є спеціалістом з фінансів та магістром за спеціальністю «Державна служба»; здобув їх у Херсонському національному технічному університеті (ХНТУ) у 2002 та 2012 роках.

Ще за часів навчання в ХНТУ почав активно займатися громадською діяльністю: входив до активу студентського самоврядування, був «студентським деканом» на факультеті, співзасновником молодіжної громадської організації, а вже потім головою профспілки, радником обласної ради, двічі депутатом Суворовської районної у м. Херсоні ради, радником голови обласної державної адміністрації.

Розпочав трудову діяльність в 19 років – головою профспілкового комітету студентів ХНТУ профспілки освіти та науки, а потім будував кар'єру в банківській сфері. Працював за різними напрямами у таких установах та організаціях, як: ПриватБанк, Казначейство України, Трансбанк, Правекс-Банк, Ощадбанк і більше 11 років в УкрСиббанку, де «з нуля» відкрив декілька відділень і потім одночасно керував групою з 6 відділень цього ж банку.
Після оголошення запуску на Херсонщині пілотного для всієї України проєкту LIFT Євген Холодар вже на другий день подав документи одразу на дві посади – заступника голови ОДА та голови РДА. Пройшовши ретельний відбір: тести на знання законодавства, психологічні тести, співбесіда, спецперевірка, погодження з Офісом Президента – отримав «так» і запрошення очолити Великолепетиський район.

Як поділився сам Євген: «Це був цікавий досвід, особливо запам'яталося нове, гарне відчуття, коли писав заяву на ім'я Президента України, і дуже зворушливо отримувати Розпорядження Президента України про призначення. Все можливо у житті; коли прагнеш щиро, від серця, то й Бог допомагає. Хоча й може коригувати, щоб було найкраще!»
Євген Холодар вдячний Президенту України та очільнику Херсонщини за аванс довіри. Відчуває свою персональну відповідальність перед ними та особливо – перед громадою району.

Метою своєї діяльності новопризначений голова РДА вбачає розвиток Великолепетиського району в соціально-економічній та інших сферах, насамперед через реалізацію проєктів, програм та ініціатив Президента, досягнення конкретних результатів, які б мешканці району відчули на собі у повсякденному житті. Зрозуміло, що на цій посаді треба не просто багато працювати, а викладатися на повну, всіма своїми силами і знаннями.

Велику підтримку Євген отримує від своєї коханої дружини Наталії, батьків, доньок, родичів та друзів. Саме вони надають впевненості, сил та наснаги, бо у будь-якій справі були і є поруч.

У своїй першій промові Євген Холодар звернувся до людей зі словами: «Сьогодні кожен українець прагне, щоб ми жили краще: ріс достаток та благополуччя в країні. І це залежить не тільки від посадовців, а від кожного з нас: фермера, вчителя, лікаря – порядної та фахової людини будь-якої професії. В нашому Великолепетиському районі багато таких людей. Розраховую на кожного з вас, вірю в те, що разом ми зможемо зробити наш Богом даний край процвітаючим. Я відкритий і готовий до співпраці».

Голова РДА поділився конкретними найближчими планами – якнайшвидше завершити будівництво нової амбулаторії у селі Рубанівка і стати першим районом Херсонської області, де буде відкрито амбулаторію нового формату. А також стратегічними планами: успішно впроваджувати освітню, медичну та інші реформи, взяти найактивнішу участь у розбудові інфраструктури та великому перетворенні країни, а ще в наступному році завершити на місцевому рівні, мабуть, найважливішу реформу – децентралізацію.

На плідну співпрацю та сприяння громади, працівників РДА та депутатського корпусу Євген Холодар може точно розраховувати.

Новопризначений керівник – енергійна людина з великими можливостями. І в тому, що буде досягнуто поставленої мети – покращення життя громади та розвиток району – можна не сумніватись.

Відділ моніторингу Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон