Чи монетизують пільги на проїзд у громадському транспорті Херсона?

Грошова компенсація замість пільг: херсонців турбує - чи скасують безкоштовний проїзд для пільгових категорій населення, монетизувавши проїзд у Херсоні?

Директор комунального підприємства «Херсонкомунтранссервіс» Павло Ткаченко говорить, що для підприємства монетизація пільгового проїзду вигідна: "Комунальне підприємство здійснює перевезення пільгових категорій населення безкоштовно, згідно з законодавством України. Ми отримуємо дотацію тільки на перевезення на дачі у літній період.

В місті всі пільговики перевозяться безкоштовно. Тобто, міський і державний бюджет нам не компенсує затрати на перевезення пільгових категорій. В будь-якому випадку монетизація позитивно вплине саме на підприємства, як комунальної, так і приватної форми власності, оскільки вони отримують кошти за послуги, які вони надають".

Начальниця міського управління соціальної політики Олена Рузгіс говорить, що неодноразово прораховували можливість переведення пільг на монетизацію: "В місті Херсоні не планується відміняти безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Справа в тому, що при переході на монетизацію сума коштів, яку необхідно передбачити у міському бюджеті, збільшується втричі. Ми неодноразово проводили прорахунки - це значне збільшення навантаження на міський бюджет.

Тому в Херсоні навіть не розглядається скасування пільгового проїзду у громадському транспорті", - запевняє Олена РУЗГІС.

UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон