Ректор ХДУ Олександр Співаковський: Той, хто не стукає у двері, не має ніяких шансів

Вчора, 4 грудня у конференц-залі Наукової бібліотеки відбувся семінар для викладачів Херсонського державного університету за результатами проєкту Університету імені Томаша Масарика за підтримки Чеської агенції з розвитку.

На семінарі ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що чимало наших викладачів долучаються до різних міжнародних програмами та проектів. І керівництво університету завжди надає всіляку підтримку молодим науковцям.

«Є ресурси, є фонди, є можливості, але від вас головне – знання іноземної мови і, звісно, внутрішня мотивація, – зазначив Олександр Володимирович й закликав подавати заявки й активно інтегрувати в міжнародну наукову спільноту.

- Ми тримаємо курс на інтеграцію у міжнародну спільноту, від чого, до речі, залежить оцінка роботи університету! Знання англійської мови, внутрішня мотивація, написання відповідних аплікацій та підтримка рідного вишу - гаранти успішного руху вперед! Той, хто не стукає у двері, не має ніяких шансів», - переконаний Олександр Співаковський.

Аспірант кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти ХДУ Юрій Юрчук, який брав участь в освітньому проекті «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті» й щойно повернувся з міста Брно (Чеська республіка) надав присутнім загальну інформацію про проєкт, який буде реалізовано у період з травня 2019 року до грудня 2021 року.

Тепер аспірант розповів про заплановані види робіт, які має на меті даний проєкт – це 5 освітніх візитів до Чехії, конференція для докторантів у Чехії, конкурс докторантських проєктів та два круглі столи в Україні, які, власне, підсумують результати проєкту.

«Цей проєкт спрямований на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують майбутніх вчителів», - розповів Юрій Юрчук.

За матеріалами Прес-центру ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон