Олена Урсуленко переконана, що децентралізація обов’язково дасть свої результати

Олена Урсуленко переконана, що децентралізація обов’язково дасть свої результати
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко зробила свої висновки, відвідавши Форум місцевого самоврядування "Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?":

...На мій погляд, створення ОТГ - це важлива тема для України, для її стабільного розвитку, економічного зростання, якісного надання послуг населенню, їх доступність, суттєвого покращення життя кожного. Це новий етап розвитку нашої країни, але ж і тут є АЛЕ!

Якість життя в нашій країні в більшості залежить від нас з вами, від дій та вчинків кожного, від способу життя, який обираємо. Ми - громадяни України! Ми повинні зрозуміти: ніхто не подарує нам іншого, кращого, життя.

Тільки МИ самі повинні багато працювати, в прямому розумінні цього слова, а не робити вигляд. Децентралізація обов'язково дасть свої результати, громади стануть настільки економічно розвинені, наскільки цього будуть бажати її жителі!

І, по-друге, правильно виписаний закон для розмежування повноважень між адміністрацією і місцевим самоврядуванням буде вимагати від влади відповідальніше ставитись до виконання своїх функцій, - вважає Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів