Олена Урсуленко переконана, що децентралізація обов’язково дасть свої результати

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко зробила свої висновки, відвідавши Форум місцевого самоврядування "Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?":

...На мій погляд, створення ОТГ - це важлива тема для України, для її стабільного розвитку, економічного зростання, якісного надання послуг населенню, їх доступність, суттєвого покращення життя кожного. Це новий етап розвитку нашої країни, але ж і тут є АЛЕ!

Якість життя в нашій країні в більшості залежить від нас з вами, від дій та вчинків кожного, від способу життя, який обираємо. Ми - громадяни України! Ми повинні зрозуміти: ніхто не подарує нам іншого, кращого, життя.

Тільки МИ самі повинні багато працювати, в прямому розумінні цього слова, а не робити вигляд. Децентралізація обов'язково дасть свої результати, громади стануть настільки економічно розвинені, наскільки цього будуть бажати її жителі!

І, по-друге, правильно виписаний закон для розмежування повноважень між адміністрацією і місцевим самоврядуванням буде вимагати від влади відповідальніше ставитись до виконання своїх функцій, - вважає Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон