У Херсоні "Творчість без кордонів"

Такий захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся вчора, 3-го грудня в Херсонському обласному академічному театрі імені Миколи Куліша.На одній сцені виступили актори, вокалісти театру та діти з інвалідністю.

12 номерів, більше години програми – так відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю у Херсоні. Учасниками заходу стали діти творчого колективу "Янголи добра", вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату та актори театру.

"Показати, що творчість не має меж і не має кордонів і, якщо людина має певні обмеження фізичні, вона так само може бути творчою і талановитою. Показати нам свій талант, який, можливо, для багатьох є мотивацією", - розповідає про мету заходу режисерка проєкту "Творчість без кордонів" Єлизавета Красніченко.

Ініціатор проєкту Віктор Булка говорить, що для людей з інвалідністю важливо мати можливість проявити себе: "Цим заходом ми хотіли підкреслити, що нам не потрібна якась допомога матеріальна, нам не потрібно щось давати - ми хочемо бути корисними громаді. Ми хочемо приносити користь через свою працю, через свій талант"...

За матеріалами Суспільне UA

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон