Олена Урсуленко закликає звернути увагу на проблеми людей з інвалідністю

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко запропонувала об'єднатися, адже ще так багато треба зробити для людей з особливими потребами.

- Сьогодні день людей з інвалідністю. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства, покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності та благополуччя.

Водночас це і день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві, а також визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

Робота по реабілітації людей з інвалідністю у нашому місті проводиться громадськими організаціями, волонтерами, благодійниками, соціально-відповідальним бізнесом, органами місцевого самоврядування, але ще так багато треба зробити разом, - закликала Олена Урсуленко.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон